Yhteystiedot

 Kuvassa vasemmalta Riitta, Anja, Hannu, Sirkka, Eila, Pirkko ja Riittamaija

  Seniorikerhon hallitus 2018
  • Pirkko Airas, tapahtumavastaava, pirkko.airas@gmail.com
  • Anja Arstila-Paasilinna, varapuheenjohtaja, anja@visiorex.com
  • Sirkka Parviainen, sihteeri 040 551 4777, stparviainen@gmail.com
  • Sirkka Kortetjärvi-Nurmi, puheenjohtaja, 040 502 0856, sirkka.kortetjarvi@gmail.com
  • Eila Lindroos, tapahtumavastaava, elindroos@hotmail.com
  • Riittamaija Salmi, tapahtumavastaava, rmsalmi@hotmail.fi
  • Hannu Vuorinen, talousvastaava, hannu.leo.vuorinen@gmail.com