Yhteystiedot

 Seniorikerhon hallitus, vasemmalta Riitta, Anja, Hannu, Sirkka, EIla , Pirkko ja Riittamaija

  • Pirkko Airas, tapahtumavastaava, pirkko.airas@gmail.com
  • Anja Arstila-Paasilinna, varapuheenjohtaja, anja@visiorex.com
  • Riitta Avikainen, sihteeri 050 301 3442, riitta.avikainen@kolumbus.fi
  • Sirkka Kortetjärvi-Nurmi, puheenjohtaja, 040 502 0856, sirkka.kortetjarvi@gmail.com
  • Eila Lindroos, tapahtumavastaava, elindroos@hotmail.com
  • Riittamaija Salmi, tapahtumavastaava, rmsalmi@hotmail.fi
  • Hannu Vuorinen, talousvastaava, hannu.leo.vuorinen@gmail.com