• logo
  • logo

Ollaan yhteydessä!

Sähköisillä yhteydenottolomakkeilla voit olla meihin yhteydessä koska tahansa, ja viestisi välittyy suoraan oikealle henkilölle. Myös puhelinpalvelustamme saat palvelua jäsenyyteen, palvelussuhteen ehtoihin ja oikeusturvaan liittyvissä asioissa.

Yhteydenottolomake

OAJ:n lakitiimi

Erkki Mustonen

Johtava lakimies

020 748 9642 erkki.mustonen@oaj.fi @MustonenErkki

Ira Hietanen-Tanskanen

Lakimies

020 748 9706 ira.hietanen-tanskanen@oaj.fi @irahie

 

Kai Kullaa

Työmarkkinalakimies

020 748 9634 kai.kullaa@oaj.fi

Eija Mali

Työmarkkinalakimies

020 748 9630 eija.mali@oaj.fi

 

Kristiina Tuhkiainen

Työmarkkinalakimies

020 748 9648 kristiina.tuhkiainen@oaj.fi @KTuhkiainen

Tuomas Tuokko

Työmarkkinalakimies

020 748 9677 tuomas.tuokko@oaj.fi

Jaa