• Opettaja-lehti logo
  • OAJ-areena logo

Ollaan yhteydessä!

Sähköisillä yhteydenottolomakkeilla voit olla meihin yhteydessä koska tahansa, ja viestisi välittyy suoraan oikealle henkilölle. Myös puhelinpalvelustamme saat palvelua jäsenyyteen, palvelussuhteen ehtoihin ja oikeusturvaan liittyvissä asioissa.

Yhteydenottolomake

OAJ:n lakitiimi

Puhelimitse tavoitat OAJ:n lakitiimin soittamalla oikeusturvan
palvelunumeroon 0800 418 403

Lakitiimillä ei puhelinpäivystystä ajalla 12.–23.7.2021

Palveluajat ma–pe klo 10–11 ja klo 14–15

Poikkeuksena 7.6.–6.8. palveluaika ma–pe klo 10–11

 

 

 

Erkki Mustonen

Johtava lakimies

020 748 9642 erkki.mustonen@oaj.fi @MustonenErkki

Ira Hietanen-Tanskanen

Lakimies

020 748 9706 ira.hietanen-tanskanen@oaj.fi @irahie

 

Karoliina Huuskonen

Lakimies

+358207489750 karoliina.huuskonen@oaj.fi

Kai Kullaa

Lakimies

020 748 9634 kai.kullaa@oaj.fi

 

Eija Mali

Lakimies

020 748 9630 eija.mali@oaj.fi

Kristiina Tuhkiainen

Lakimies

020 748 9648 kristiina.tuhkiainen@oaj.fi @KTuhkiainen

Jaa