• logo
  • logo

Ollaan yhteydessä!

Sähköisillä yhteydenottolomakkeilla voit olla meihin yhteydessä koska tahansa, ja viestisi välittyy suoraan oikealle henkilölle. Myös puhelinpalvelustamme saat palvelua jäsenyyteen, palvelussuhteen ehtoihin ja oikeusturvaan liittyvissä asioissa.

Yhteydenottolomake

OAJ:n sopimusneuvottelutoiminta

Petri Lindroos

Neuvottelujohtaja

+358 40 821 3711 petri.lindroos@oaj.fi @LindroosPetri

Birgitta Valasma

Johdon sihteeri, YSI

020 748 9608 birgitta.valasma@oaj.fi

 

Heidi Ehnqvist

Yksikön sihteeri

020 748 9724 heidi.ehnqvist@oaj.fi

Kristiina Johansson

Työmarkkina-asiamies

020 748 9624 kristiina.johansson@oaj.fi

 

Kari Kinnunen

Työmarkkina-asiamies

020 748 9723 kari.kinnunen@oaj.fi @kinnunen_kari

Marjaana Koskinen

Työmarkkina-asiamies

020 748 9649 marjaana.koskinen@oaj.fi

 

Riina Länsikallio

Työelämäasiamies

020 748 9671 riina.lansikallio@oaj.fi @RiinaLansi

Timo Mäki

Työmarkkina-asiamies

020 748 9616 timo.maki@oaj.fi @vaka_asiamies

 

Laura Nurminen

Työmarkkina-asiamies

020 748 9644 laura.nurminen@oaj.fi @laura_nurminen

Pekka Pankkonen

Neuvottelupäällikkö

020 748 9628 pekka.pankkonen@oaj.fi

 

Markku Perttunen

Työmarkkina-asiamies

020 748 9632 markku.perttunen@oaj.fi @PerttunenMarkku

Visa Pohjola

Neuvottelupäällikkö

020 748 9614 visa.pohjola@oaj.fi

 

Pasi Repo

Korkeakouluasiamies

020 748 9719 pasi.repo@oaj.fi @pasirepo

Aleksi Tervamaa

Työmarkkina-asiamies

020 748 9664 aleksi.tervamaa@oaj.fi

 

Niku Tuomisto

Kehittämispäällikkö

020 748 9612 niku.tuomisto@oaj.fi @JNikuT

Eila Urpilainen

Neuvottelupäällikkö

020 748 9511 eila.urpilainen@oaj.fi

 

Minna Vakkuri

Työmarkkina-asiamies

020 748 9663 minna.vakkuri@oaj.fi @minnvak

Mika Väisänen

Ekonomisti

020 748 9618 mika.vaisanen@oaj.fi

Jaa