• logo
  • logo

Ollaan yhteydessä!

Sähköisillä yhteydenottolomakkeilla voit olla meihin yhteydessä koska tahansa, ja viestisi välittyy suoraan oikealle henkilölle. Myös puhelinpalvelustamme saat palvelua jäsenyyteen, palvelussuhteen ehtoihin ja oikeusturvaan liittyvissä asioissa.

Yhteydenottolomake

OAJ:n talousyksikkö

Heikki Nykänen

Talousjohtaja

+358 50 379 9189 heikki.nykanen@oaj.fi

Minna Heerman

Talousjohdon assistentti

020 748 9670 minna.heerman@oaj.fi

 

Maarit Grönvall

Pääkirjanpitäjä

020 748 9693 maarit.gronvall@oaj.fi

Anne Hakala

Toimistosihteeri

020 748 9694 anne.hakala@oaj.fi

 

Mia Kadenius

Kirjanpitäjä

020 748 9747 mia.kadenius@oaj.fi

Asko Lampsijärvi

Kiinteistöpäällikkö

020 748 9696 asko.lampsijarvi@oaj.fi

 

Aino Lumme

Toimistosihteeri

020 748 9697 aino.lumme@oaj.fi

Kirsi Luomakoski

Kirjanpitäjä

020 748 9690 kirsi.luomakoski@oaj.fi

 

Hilkka Mäkelä

Kirjanpitäjä

020 748 9667 hilkka.makela@oaj.fi

Timo Mustonen

Kirjanpitäjä

020 748 9757 timo.mustonen@oaj.fi

 

Raija Sundman

Palkanlaskija

020 748 9698 raija.sundman@oaj.fi

Riitta Ylönen

Palkanlaskija

020 748 9702 riitta.ylonen@oaj.fi

Jaa