• logo
  • logo

Ollaan yhteydessä!

Sähköisillä yhteydenottolomakkeilla voit olla meihin yhteydessä koska tahansa, ja viestisi välittyy suoraan oikealle henkilölle. Myös puhelinpalvelustamme saat palvelua jäsenyyteen, palvelussuhteen ehtoihin ja oikeusturvaan liittyvissä asioissa.

Yhteydenottolomake

OAJ:n tietohallinto

Tero Kainulainen

Tietohallintopäällikkö

020 748 9654 tero.kainulainen@oaj.fi

Jarmo Hiltunen

IT-asiantuntija

020 748 9691 jarmo.hiltunen@oaj.fi

 

Riku Kivi

IT-asiantuntija

020 748 9713 riku.kivi@oaj.fi

Pawan Kumar

IT-tukihenkilö

020 748 9744 pawan.kumar@oaj.fi

 

Jere Kuusela

IT-tukihenkilö

020 748 9782 jere.kuusela@oaj.fi

Jaakko Mattila

Jäsentietosihteeri

020 748 9709 jaakko.mattila@oaj.fi

 

Jonni Räty

Järjestelmäasiantuntija

020 748 9641 jonni.raty@oaj.fi

Jaa