• logo
  • logo

Ollaan yhteydessä!

Sähköisillä yhteydenottolomakkeilla voit olla meihin yhteydessä koska tahansa, ja viestisi välittyy suoraan oikealle henkilölle. Myös puhelinpalvelustamme saat palvelua jäsenyyteen, palvelussuhteen ehtoihin ja oikeusturvaan liittyvissä asioissa.

Yhteydenottolomake

OAJ:n viestintäyksikkö

Hanna Ottman

Viestintäjohtaja

+358 40 044 2673 hanna.ottman@oaj.fi @HannaOttman

Sari Uotinen

Yksikön sihteeri

020 748 9721 sari.uotinen@oaj.fi

 

Jaana Laine

PR-sihteeri

020 748 9652 jaana.laine@oaj.fi

Mediapalvelu

Heikki Sahlman

Viestintäpäällikkö

+358 40 562 4510 heikki.sahlman@oaj.fi

Opettaja-lehti

Riitta Korkeakivi

Toimittaja

020 748 9733 riitta.korkeakivi@oaj.fi

Heta Lievonen

Monimediasuunnittelija

020 748 9737 heta.lievonen@oaj.fi

 

Matias Manner

Toimittaja

020 748 9710 matias.manner@oaj.fi

Maija-Leena Nissilä

Toimittaja

020 748 9725 maija-leena.nissila@oaj.fi

 

Tiina Tikkanen

Toimittaja

020 748 9732 tiina.tikkanen@oaj.fi

Minna Ängeslevä

Tuottaja

020 748 9734 minna.angesleva@oaj.fi @MAngesleva

Verkkoviestintä

Salla Hongisto

Monimediasuunnittelija

020 748 9731 salla.hongisto@oaj.fi

Sara Juntunen

Viestinnän asiantuntija

020 748 9771 sara.juntunen@oaj.fi

 

Maija Kauppila

Graafikko

020 748 9603 maija.kauppila@oaj.fi

Eeva Myyrä

Viestinnän suunnittelija

020 748 9501 eeva.myyra@oaj.fi

 

Sinikka Pakkala

Graafinen sihteeri

020 748 9619 sinikka.pakkala@oaj.fi

Heikki Pölönen

Verkkoviestintäpäällikkö

020 748 9695 heikki.polonen@oaj.fi @hesep

 

Minna Rosenström

Viestinnän asiantuntija

020 748 9605 minna.rosenstrom@oaj.fi

Airi Vuolle

Viestinnän suunnittelija

020 748 9509 airi.vuolle@oaj.fi

Jaa