• Opettaja-tidningen logo
  • OAJ-areena logo

Kontakta oss!

Kontakta oss med ett formulär vilken tid på dygnet som helst. Med ett kontakformulär går ditt meddelande direkt till rätt person. Det går också bra att ringa oss!

Kontaktformulär

 

Erkki Mustonen

Ledande jurist

020 748 9642 erkki.mustonen@oaj.fi @MustonenErkki

Janniina Heinonen

Jurist

020 7489 743 janniina.heinonen@oaj.fi

 

Karoliina Huuskonen

Jurist

+358207489750 karoliina.huuskonen@oaj.fi

Kai Kullaa

Jurist

020 748 9634 kai.kullaa@oaj.fi

 

Eija Mali

Jurist

020 748 9630 eija.mali@oaj.fi

Kristiina Tuhkiainen

Jurist

020 748 9648 kristiina.tuhkiainen@oaj.fi @KTuhkiainen

Dela