• logo
  • logo

Kontakta oss!

Kontakta oss med ett formulär vilken tid på dygnet som helst. Med ett kontakformulär går ditt meddelande direkt till rätt person. Det går också bra att ringa oss!

Kontaktformulär

 

Hanna Ottman

Kommunikationsdirektör

+358 40 044 2673 hanna.ottman@oaj.fi @HannaOttman

Sari Uotinen

Assistent

020 748 9721 sari.uotinen@oaj.fi

 

Jaana Laine

PR-assistent

020 748 9652 jaana.laine@oaj.fi

Presskontakt

Heikki Sahlman

Kommunikationschef

+358 40 562 4510 heikki.sahlman@oaj.fi

Opettaja-tidningen

Riitta Korkeakivi

Redaktör

020 748 9733 riitta.korkeakivi@oaj.fi

Heta Lievonen

Specialsakkunnig

020 748 9737 heta.lievonen@oaj.fi

 

Matias Manner

Redaktör

020 748 9697 matias.manner@oaj.fi

Tiina Tikkanen

Redaktör

020 748 9732 tiina.tikkanen@oaj.fi

 

Johanna Äijälä

Specialsakkunnig

020 748 9717 johanna.aijala@oaj.fi

Minna Ängeslevä

Producent

020 748 9734 minna.angesleva@oaj.fi @MAngesleva

Webbkommunikation

Heikki Pölönen

Webbkommunikationschef

020 748 9695 heikki.polonen@oaj.fi @hesep

Milla Eronen

Specialsakkunnig

020 748 9781 milla.eronen@oaj.fi

 

Maija Kauppila

AD

020 748 9603 maija.kauppila@oaj.fi

Eeva Myyrä

Specialsakkunnig

020 748 9501 eeva.myyra@oaj.fi

 

Veera Nuutinen

Specialsakkunnig

020 748 9666 veera.nuutinen@oaj.fi

Sinikka Pakkala

Assistent, kommunikation

020 748 9619 sinikka.pakkala@oaj.fi

 

Minna Rosenström

Specialsakkunnig, svenskspråkig kommunikation

020 748 9605 minna.rosenstrom@oaj.fi

Airi Vuolle

Specialsakkunnig

020 748 9509 airi.vuolle@oaj.fi

Dela