Kontakta oss!

Kontakta oss med ett formulär vilken tid på dygnet som helst. Med ett kontakformulär går ditt meddelande direkt till rätt person. Det går också bra att ringa oss!

Kontaktformulär

 

Hanna Ottman

Kommunikationsdirektör

+358 40 044 2673 hanna.ottman@oaj.fi @HannaOttman

Sari Uotinen

Assistent

020 748 9721 sari.uotinen@oaj.fi

 

Presskontakt

Heikki Sahlman

Kommunikationschef

+358 40 562 4510 heikki.sahlman@oaj.fi

Opettaja-tidningen

Riitta Korkeakivi

Redaktör

020 748 9733 riitta.korkeakivi@oaj.fi

Maija-Leena Nissilä

Redaktör

020 748 9725 maija-leena.nissila@oaj.fi

 

Tiina Tikkanen

Redaktör

020 748 9732 tiina.tikkanen@oaj.fi

Johanna Äijälä

Specialsakkunnig

020 748 9717 johanna.aijala@oaj.fi

Minna Ängeslevä

Chefredaktör

020 748 9734 minna.angesleva@oaj.fi @MAngesleva

 

Aktuell kommunikation

Heikki Pölönen

Kommunikationschef

020 748 9695 heikki.polonen@oaj.fi @hesep

Milla Eronen

Kommunikationschef

020 748 9781 milla.eronen@oaj.fi

 

Henna Honkalo

Specialsakkunnig

020 7489 759 henna.honkalo@oaj.fi

Heta Lievonen

Specialsakkunnig

020 748 9737 heta.lievonen@oaj.fi

 

Eeva Myyrä

Specialsakkunnig

020 748 9501 eeva.myyra@oaj.fi

Veera Nuutinen

Specialsakkunnig

020 748 9666 veera.nuutinen@oaj.fi

 

Minna Rosenström

Specialsakkunnig, svenskspråkig kommunikation

020 748 9605 minna.rosenstrom@oaj.fi

Visuell kommunikation och grafisk planering,
PR och evenemang

Maija Kauppila

AD

020 748 9603 maija.kauppila@oaj.fi

Jaana Laine

PR-assistent

020 748 9652 jaana.laine@oaj.fi

 

Sinikka Pakkala

Assistent, kommunikation

020 748 9619 sinikka.pakkala@oaj.fi

Dela