• Opettaja-lehti logo
  • OAJ-areena logo

Ollaan yhteydessä!

Yhteydenottolomakkeilla voit olla meihin yhteydessä koska tahansa. Puhelinpalvelustamme saat apua jäsenyyteen, palvelussuhteen ehtoihin ja oikeusturvaan liittyvissä asioissa. Emme käsittele tietosuojasyistä jäsenasioita sähköpostilla.

Yhteydenottolomake

OAJ:n viestintäpalvelut

Hanna Ottman

Viestintäjohtaja

+358 40 044 2673 hanna.ottman@oaj.fi @HannaOttman

Sari Uotinen

Assistentti

020 748 9721 sari.uotinen@oaj.fi

 

Tehdään tulevaisuuksia -kampanja

Heikki Pölönen

Viestintäpäällikkö

020 748 9695 heikki.polonen@oaj.fi @hesep

 

Mediapalvelu

Heikki Sahlman

Viestintäpäällikkö

+358 40 562 4510 heikki.sahlman@oaj.fi

 

Ruotsinkielinen viestintä

Minna Rosenström

Erityisasiantuntija, ruotsinkielinen viestintä

020 748 9605 minna.rosenstrom@oaj.fi

 

Ajankohtaisviestintä

Milla Eronen

Viestintäpäällikkö

020 748 9781 milla.eronen@oaj.fi

Henna Honkalo

Erityisasiantuntija

020 7489 759 henna.honkalo@oaj.fi

 

Riikka Juva

Erityisasiantuntija

020 748 9755 riikka.juva@oaj.fi

Heta Lievonen

Erityisasiantuntija (koulutuspolitiikka)

020 748 9737 heta.lievonen@oaj.fi

 

Eeva Myyrä

Erityisasiantuntija (verkko)

020 748 9501 eeva.myyra@oaj.fi

Minna Selkälä

Erityisasiantuntija (digitaalinen viestintä)

020 7489 507 minna.selkala@oaj.fi

 

Opettaja-lehti

Minna Ängeslevä

Päätoimittaja

020 748 9734 minna.angesleva@oaj.fi @MAngesleva

Riitta Korkeakivi

Toimittaja

020 748 9733 riitta.korkeakivi@oaj.fi

 

Matias Manner

Ma Toimittaja

020 748 9729 matias.manner@oaj.fi

Jemina Michelsson

Toimitussihteeri

020 7489 756 jemina.michelsson@oaj.fi

 

Tiina Tikkanen

Toimittaja

020 748 9732 tiina.tikkanen@oaj.fi

Johanna Äijälä

Toimitussihteeri

020 748 9717 johanna.aijala@oaj.fi

 

Jessica Aronen

Opettaja-lehden graafikko, Aste Helsinki

040 153 7918 jessica.aronen@oaj.fi

Visuaalinen viestintä ja graafinen suunnittelu,
PR ja tapahtumat

Maija Kauppila

AD

020 748 9603 maija.kauppila@oaj.fi

Jaana Laine

PR-assistentti

020 748 9652 jaana.laine@oaj.fi

 
Jaa