• Opettaja-lehti logo
  • OAJ-areena logo

Ollaan yhteydessä!

Sähköisillä yhteydenottolomakkeilla voit olla meihin yhteydessä koska tahansa, ja viestisi välittyy suoraan oikealle henkilölle. Myös puhelinpalvelustamme saat palvelua jäsenyyteen, palvelussuhteen ehtoihin ja oikeusturvaan liittyvissä asioissa.

Yhteydenottolomake

OAJ:n viestintäyksikkö

Hanna Ottman

Viestintäjohtaja

+358 40 044 2673 hanna.ottman@oaj.fi @HannaOttman

Sari Uotinen

Assistentti

020 748 9721 sari.uotinen@oaj.fi

 

Jaana Laine

PR-assistentti

020 748 9652 jaana.laine@oaj.fi

Mediapalvelu

Heikki Sahlman

Viestintäpäällikkö

+358 40 562 4510 heikki.sahlman@oaj.fi

Opettaja-lehti

Riitta Korkeakivi

Toimittaja

020 748 9733 riitta.korkeakivi@oaj.fi

Heta Lievonen

Erityisasiantuntija

020 748 9737 heta.lievonen@oaj.fi

 

Matias Manner

Toimittaja

020 748 9697 matias.manner@oaj.fi

Tiina Tikkanen

Toimittaja

020 748 9732 tiina.tikkanen@oaj.fi

 

Johanna Äijälä

Erityisasiantuntija

020 748 9717 johanna.aijala@oaj.fi

Minna Ängeslevä

Tuottaja

020 748 9734 minna.angesleva@oaj.fi @MAngesleva

Verkkoviestintä

Heikki Pölönen

Verkkoviestintäpäällikkö

020 748 9695 heikki.polonen@oaj.fi @hesep

Milla Eronen

Erityisasiantuntija

020 748 9781 milla.eronen@oaj.fi

 

Maija Kauppila

AD

020 748 9603 maija.kauppila@oaj.fi

Eeva Myyrä

Erityisasiantuntija

020 748 9501 eeva.myyra@oaj.fi

 

Veera Nuutinen

Erityisasiantuntija

020 748 9666 veera.nuutinen@oaj.fi

Sinikka Pakkala

Viestinnän assistentti

020 748 9619 sinikka.pakkala@oaj.fi

 

Minna Rosenström

Erityisasiantuntija, ruotsinkielinen viestintä

020 748 9605 minna.rosenstrom@oaj.fi

Airi Vuolle

Erityisasiantuntija

020 748 9509 airi.vuolle@oaj.fi

Jaa