• Opettaja-lehti logo
  • OAJ-areena logo

Ollaan yhteydessä!

Sähköisillä yhteydenottolomakkeilla voit olla meihin yhteydessä koska tahansa, ja viestisi välittyy suoraan oikealle henkilölle. Myös puhelinpalvelustamme saat palvelua jäsenyyteen, palvelussuhteen ehtoihin ja oikeusturvaan liittyvissä asioissa.

Yhteydenottolomake

OAJ:n viestintäpalvelut

Hanna Ottman

Viestintäjohtaja

+358 40 044 2673 hanna.ottman@oaj.fi @HannaOttman

Sari Uotinen

Assistentti

020 748 9721 sari.uotinen@oaj.fi

 

Mediapalvelu

Heikki Sahlman

Viestintäpäällikkö

+358 40 562 4510 heikki.sahlman@oaj.fi

Opettaja-lehti

Minna Ängeslevä

Päätoimittaja

020 748 9734 minna.angesleva@oaj.fi @MAngesleva

Salla Hongisto

Toimittaja

020 748 9731 salla.hongisto@oaj.fi

 

Riitta Korkeakivi

Toimittaja

020 748 9733 riitta.korkeakivi@oaj.fi

Matias Manner

Toimittaja

020 748 9697 matias.manner@oaj.fi

 

Tiina Tikkanen

Toimittaja

020 748 9732 tiina.tikkanen@oaj.fi

Johanna Äijälä

Toimitussihteeri

020 748 9717 johanna.aijala@oaj.fi

Ajankohtaisviestintä

Heikki Pölönen

Viestintäpäällikkö

020 748 9695 heikki.polonen@oaj.fi @hesep

Milla Eronen

Viestintäpäällikkö

020 748 9781 milla.eronen@oaj.fi

 

Heta Lievonen

Erityisasiantuntija (koulutuspolitiikka)

020 748 9737 heta.lievonen@oaj.fi

Eeva Myyrä

Erityisasiantuntija (verkko)

020 748 9501 eeva.myyra@oaj.fi

 

Veera Nuutinen

Erityisasiantuntija (sosiaalinen media)

020 748 9666 veera.nuutinen@oaj.fi

Minna Rosenström

Erityisasiantuntija (ruotsinkielinen viestintä)

020 748 9605 minna.rosenstrom@oaj.fi

 

Airi Vuolle

Erityisasiantuntija

020 748 9509 airi.vuolle@oaj.fi

Visuaalinen viestintä ja graafinen suunnittelu,
PR ja tapahtumat

Maija Kauppila

AD

020 748 9603 maija.kauppila@oaj.fi

Jaana Laine

PR-assistentti

020 748 9652 jaana.laine@oaj.fi

 

Sinikka Pakkala

Viestinnän assistentti

020 748 9619 sinikka.pakkala@oaj.fi

Jaa