• Opettaja-lehti logo
  • OAJ-areena logo

Ollaan yhteydessä!

OAJ:n jäsenpalveluneuvojien tiimi auttaa sinua jäsenyyteen ja jäsenmaksuihin liittyvissä asioissa. Huom! HOAY:n ja TOOLin jäsen: jäsenasioissa ota yhteyttä yhdistyksen omaan jäsenpalveluun.

Yhteydenottolomake

OAJ:n järjestöpalvelut

 

Pasi Pesonen

Järjestöjohtaja

+358 40 593 4378 pasi.pesonen@oaj.fi @PesonenPasi

Hanna Hirvonen

Johdon assistentti

020 748 9684 hanna.hirvonen@oaj.fi

 

Laura Winter

Assistentti

020 748 9668 laura.winter@oaj.fi

Jenni Arnkil

Järjestöpäällikkö

020 748 9657 jenni.arnkil@oaj.fi @jenniarnkil

 

Kaj Raiskio

Järjestöpäällikkö

020 748 9689 kaj.raiskio@oaj.fi

Katja Järvinen

Erityisasiantuntija

020 748 9572 katja.jarvinen@oaj.fi

 

Juha Makkonen

Erityisasiantuntija

020 748 9555 juha.makkonen@oaj.fi

Riina Mäkelälammi

Erityisasiantuntija

020 748 9570 riina.makelalammi@oaj.fi

 

Riku Oras

Opiskelijatoiminnan asiantuntija

020 748 9752 riku.oras@oaj.fi

Riitta Silvonen

Erityisasiantuntija

020 748 9629 riitta.silvonen@oaj.fi

Katja Tujula

Projektipäällikkö

020 748 9658 katja.tujula@oaj.fi

Jaa