• Opettaja-lehti logo
  • OAJ-areena logo

Jenni Arnkil

Järjestöpäällikkö

020 748 9657 jenni.arnkil@oaj.fi @jenniarnkil

Anne Hellén

Järjestötoiminnan assistentti, OSJ

020 748 9678 anne.hellen@oaj.fi

 

Rosa Hawela

Järjestötoiminnan assistentti, VOL, YLL

020 7489 552 rosa.hawela@oaj.fi

Marianne Joronen

Järjestötoiminnan assistentti, OAO, AKOL, Opsia

020 748 9685 marianne.joronen@oaj.fi

 

Silja Rajala

Järjestötoiminnan assistentti, OKKA-säätiö

020 748 9571 silja.rajala@oaj.fi

Minna Sarssi-Kaunisto

Järjestötoiminnan assistentti, AO, KEA, SMOL

020 748 9636 minna.sarssi-kaunisto@oaj.fi

 

Birgitta Valasma

Johdon assistentti, YSI

020 748 9608 birgitta.valasma@oaj.fi

Jaa