• Opettaja-lehti logo
  • OAJ-areena logo

Ollaan yhteydessä!

OAJ:n jäsenpalveluneuvojien tiimi auttaa sinua jäsenyyteen ja jäsenmaksuihin liittyvissä asioissa. Huom! HOAY:n ja TOOLin jäsen: jäsenasioissa ota yhteyttä yhdistyksen omaan jäsenpalveluun.

Yhteydenottolomake

OAJ:n työmarkkinaedunvalvonta

 
Puhelinpalveluajat
0800 418 402

ma: klo 10–11 ja klo 14–16
ti–to: klo 9–11 ja klo 14–16
pe: klo 9–11 ja klo 14–15

 

 

Petri Lindroos

Neuvottelujohtaja

+358 40 821 3711 petri.lindroos@oaj.fi @LindroosPetri

Birgitta Valasma

Johdon assistentti

020 748 9608 birgitta.valasma@oaj.fi

 

Tuuli Metsämäki

Assistentti

020 748 9675 tuuli.metsamaki@oaj.fi

Petra Kirkko-Jaakkola

Erityisasiantuntija, työmarkkinaedunvalvonta

020 748 9569 petra.kirkko-jaakkola@oaj.fi

 

Timo Mäki

Erityisasiantuntija, työmarkkinaedunvalvonta

020 748 9616 timo.maki@oaj.fi

Laura Nurminen

Erityisasiantuntija, työmarkkinaedunvalvonta

020 748 9644 laura.nurminen@oaj.fi @laura_nurminen

 

Pasi Repo

Neuvottelupäällikkö

020 748 9719 pasi.repo@oaj.fi @pasirepo

Kirsi Sutton

Erityisasiantuntija, työmarkkinaedunvalvonta

020 748 9768 kirsi.sutton@oaj.fi @KirsiSutton

 

Antti Syrjälä

Erityisasiantuntija, työmarkkinaedunvalvonta

020 7489 754 antti.syrjala@oaj.fi

Niku Tuomisto

Kehittämispäällikkö

020 748 9612 niku.tuomisto@oaj.fi @JNikuT

 

Eila Urpilainen

Neuvottelupäällikkö

020 748 9511 eila.urpilainen@oaj.fi

Tomi Törrönen

Erityisasiantuntija, työmarkkinaedunvalvonta

020 748 9578 tomi.torronen@oaj.fi

 

Anneli Vainik

erityisasiantuntija, työmarkkinaedunvalvonta

020 748 9647 anneli.vainik@oaj.fi

Minna Vakkuri

Erityisasiantuntija, työmarkkinaedunvalvonta

020 748 9663 minna.vakkuri@oaj.fi @minnvak

 

Juha Lindström

Erityisasiantuntija, työmarkkinaedunvalvonta

020 7489 764 juha.lindstrom@oaj.fi

Hanna Tanskanen

Erityisasiantuntija
työmarkkina-, korkeakoulu- ja tiedepolitiikka

020 748 9621 hanna.tanskanen@oaj.fi @TanskanenHanna

 

Reetta Kuosmanen

Erityisasiantuntija, työmarkkinaedunvalvonta

020 7489 601 reetta.kuosmanen@oaj.fi

Mika Väisänen

Ekonomisti

020 748 9618 mika.vaisanen@oaj.fi

 

Liina-Mari Ylhäisi

Erityisasiantuntija, työmarkkinaedunvalvonta

020 748 9610 liina-mari.ylhaisi@oaj.fi

 
Jaa