• Opettaja-lehti logo
  • OAJ-areena logo

Ollaan yhteydessä!

Yhteydenottolomakkeilla voit olla meihin yhteydessä koska tahansa. Puhelinpalvelustamme saat apua jäsenyyteen, palvelussuhteen ehtoihin ja oikeusturvaan liittyvissä asioissa. Emme käsittele tietosuojasyistä jäsenasioita sähköpostilla.

Yhteydenottolomake

OAJ:n työmarkkinaedunvalvonta

 
 
Palveluajat:
ma klo 10–11 ja klo 14–16
ti–to klo 9–11 ja klo 14–16
pe klo 9–11 ja klo 14–15

 


 

Petri Lindroos

Neuvottelujohtaja

+358 40 821 3711 petri.lindroos@oaj.fi @LindroosPetri

Birgitta Valasma

Johdon assistentti

020 748 9608 birgitta.valasma@oaj.fi

 

Teija Golnick

Erityisasiantuntija, työelämäedunvalvonta

+358207489749 teija.golnick@oaj.fi

Petra Kirkko-Jaakkola

Erityisasiantuntija, työmarkkinaedunvalvonta

020 748 9569 petra.kirkko-jaakkola@oaj.fi

 

Sari Melkko

Erityisasiantuntija, työmarkkinaedunvalvonta

020 748 9553 sari.melkko@oaj.fi

Tuuli Metsämäki

Assistentti

020 748 9675 tuuli.metsamaki@oaj.fi

 

Timo Mäki

Erityisasiantuntija, työmarkkinaedunvalvonta

020 748 9616 timo.maki@oaj.fi @vaka_asiamies

Laura Nurminen

Erityisasiantuntija, työmarkkinaedunvalvonta

020 748 9644 laura.nurminen@oaj.fi @laura_nurminen

 

Markku Perttunen

Neuvottelupäällikkö

020 748 9632 markku.perttunen@oaj.fi @PerttunenMarkku

Pasi Repo

Erityisasiantuntija, työmarkkina- ja korkeakoulupolitiikka

020 748 9719 pasi.repo@oaj.fi @pasirepo

 

Sara Simberg

Erityisasiantuntija, työelämäedunvalvonta

020 748 9761 sara.simberg@oaj.fi

Kirsi Sutton

Erityisasiantuntija, työmarkkinaedunvalvonta

020 748 9768 kirsi.sutton@oaj.fi @KirsiSutton

 

Antti Syrjälä

Erityisasiantuntija, työmarkkinaedunvalvonta

020 7489 754 antti.syrjala@oaj.fi

Aleksi Tervamaa

erityisasiantuntija, työmarkkinaedunvalvonta

020 748 9664 aleksi.tervamaa@oaj.fi

 

Niku Tuomisto

Kehittämispäällikkö

020 748 9612 niku.tuomisto@oaj.fi @JNikuT

Tomi Törrönen

Erityisasiantuntija, työmarkkinaedunvalvonta

020 748 9578 tomi.torronen@oaj.fi

 

Eila Urpilainen

Neuvottelupäällikkö

020 748 9511 eila.urpilainen@oaj.fi

Anneli Vainik

erityisasiantuntija, työmarkkinaedunvalvonta

020 748 9647 anneli.vainik@oaj.fi

 

Minna Vakkuri

Erityisasiantuntija, työmarkkinaedunvalvonta

020 748 9663 minna.vakkuri@oaj.fi @minnvak

Mika Väisänen

Ekonomisti

020 748 9618 mika.vaisanen@oaj.fi

Jaa