• Opettaja-lehti logo
  • OAJ-areena logo

Ollaan yhteydessä!

Sähköisillä yhteydenottolomakkeilla voit olla meihin yhteydessä koska tahansa, ja viestisi välittyy suoraan oikealle henkilölle. Myös puhelinpalvelustamme saat palvelua jäsenyyteen, palvelussuhteen ehtoihin ja oikeusturvaan liittyvissä asioissa.

Yhteydenottolomake

OAJ:n tietohallinto

Tero Kainulainen

ICT-päällikkö

020 748 9654 tero.kainulainen@oaj.fi

Jarmo Hiltunen

ICT-asiantuntija

020 748 9691 jarmo.hiltunen@oaj.fi

 

Eero Kaltiainen

ICT-tukihenkilö

020 748 9782 eero.kaltiainen@oaj.fi

Riku Kivi

ICT-asiantuntija

020 748 9713 riku.kivi@oaj.fi

 

Pawan Kumar

ICT-tukihenkilö

020 748 9744 pawan.kumar@oaj.fi

Jaakko Mattila

Järjestelmäasiantuntija

020 748 9709 jaakko.mattila@oaj.fi

 

Jonni Räty

Järjestelmäasiantuntija

020 748 9641 jonni.raty@oaj.fi

Jaa