• Opettaja-tidningen logo
  • OAJ-areena logo

Jenni Arnkil

Organisationschef

020 748 9657 jenni.arnkil@oaj.fi @jenniarnkil

Anne Hellén

Assistent, organisationsverksamhet, OSJ

020 748 9678 anne.hellen@oaj.fi

 

Rosa Hawela

Assistent, organisationsverksamhet, VOL, YLL

020 7489 552 rosa.hawela@oaj.fi

Marianne Joronen

Assistent, organisationsverksamhet, OAO, AKOL, Opsia

020 748 9685 marianne.joronen@oaj.fi

 

Silja Rajala

Assistent, organisationsverksamhet, OKKA-säätiö

020 748 9571 silja.rajala@oaj.fi

Minna Sarssi-Kaunisto

Assistent, organisationsverksamhet, AO, KEA, SMOL

020 748 9636 minna.sarssi-kaunisto@oaj.fi

 

Birgitta Valasma

Ledningens assistent, YSI

020 748 9608 birgitta.valasma@oaj.fi

Dela