• logo
  • logo

Kontakta oss!

Kontakta oss med ett formulär vilken tid på dygnet som helst. Med ett kontakformulär går ditt meddelande direkt till rätt person. Det går också bra att ringa oss!

Kontaktformulär

 

Petri Lindroos

Förhandlingsdirektör

+358 40 821 3711 petri.lindroos@oaj.fi @LindroosPetri

Birgitta Valasma

Ledningens assistent

020 748 9608 birgitta.valasma@oaj.fi

 

Teija Golnick

Specialsakkunnig, arbetslivsfrågor

+358207489749 teija.golnick@oaj.fi

Kristiina Johansson

Specialsakkunnig, arbetsmarknadsfrågor

020 748 9624 kristiina.johansson@oaj.fi

 

Petra Kirkko-Jaakkola

Specialsakkunnig, arbetsmarknadsfrågor

020 748 9569 petra.kirkko-jaakkola@oaj.fi

Nora Laine

Specialsakkunnig, arbetslivsfrågor

+358207489748 nora.laine@oaj.fi

 

Sari Melkko

Specialsakkunnig, arbetsmarknadsfrågor

020 748 9553 sari.melkko@oaj.fi

Tuuli Metsämäki

Assistent

020 748 9675 tuuli.metsamaki@oaj.fi

 

Timo Mäki

Specialsakkunnig, arbetsmarknadsfrågor

020 748 9616 timo.maki@oaj.fi @vaka_asiamies

Laura Nurminen

Specialsakkunnig, arbetsmarknadsfrågor

020 748 9644 laura.nurminen@oaj.fi @laura_nurminen

 

Pekka Pankkonen

Förhandlingschef

020 748 9628 pekka.pankkonen@oaj.fi

Markku Perttunen

Ledande sakkunnig, arbetsmarknadsfrågor

020 748 9632 markku.perttunen@oaj.fi @PerttunenMarkku

 

Visa Pohjola

Förhandlingschef

020 748 9614 visa.pohjola@oaj.fi

Pasi Repo

Specialsakkunnig, arbetsmarknads- och högskolepolitik

020 748 9719 pasi.repo@oaj.fi @pasirepo

 

Aleksi Tervamaa

Specialsakkunnig, arbetsmarknadsfrågor

020 748 9664 aleksi.tervamaa@oaj.fi

Niku Tuomisto

Utvecklingschef

020 748 9612 niku.tuomisto@oaj.fi @JNikuT

 

Tomi Törrönen

Specialsakkunnig, arbetsmarknadsfrågor

020 748 9578 tomi.torronen@oaj.fi

Eila Urpilainen

Förhandlingschef

020 748 9511 eila.urpilainen@oaj.fi

 

Anneli Vainik

Specialsakkunnig, arbetsmarknadsfrågor

020 748 9534 anneli.vainik@oaj.fi

Minna Vakkuri

Specialsakkunnig, arbetsmarknadsfrågor

020 748 9663 minna.vakkuri@oaj.fi @minnvak

 

Mika Väisänen

Ekonomisk expert

020 748 9618 mika.vaisanen@oaj.fi

Dela