• logo
  • logo

Kontakta oss!

Kontakta oss med ett formulär vilken tid på dygnet som helst. Med ett kontakformulär går ditt meddelande direkt till rätt person. Det går också bra att ringa oss!

Kontaktformulär

 

Tero Kainulainen

ICT-chef

020 748 9654 tero.kainulainen@oaj.fi

Jarmo Hiltunen

ICT-sakkunnig

020 748 9691 jarmo.hiltunen@oaj.fi

 

Eero Kaltiainen

ICT-stödperson

020 748 9782 eero.kaltiainen@oaj.fi

Riku Kivi

ICT-sakkunnig

020 748 9713 riku.kivi@oaj.fi

 

Pawan Kumar

ICT-stödperson

020 748 9744 pawan.kumar@oaj.fi

Jaakko Mattila

Systemspecialist

020 748 9709 jaakko.mattila@oaj.fi

 

Jonni Räty

Systemspecialist

020 748 9641 jonni.raty@oaj.fi

Dela